Kim Jesteśmy ?

HOME (4)

 Firma Palisada Polska sp. z o.o. jest czołową na rynku firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją systemowych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, podstawą produkcji są ogrodzenia panelowe – panele ogrodzeniowe oraz ogrodzenia imitacja klinkieru. Ogrodzenia i bramy – cała Polska, najczęściej Bydgoszcz, Toruń – ogrodzenia panelowe, panele ogrodzeniowe – Palisada ogrodzenia.

Specjalizujemy się w dostarczaniu bardzo dobrej jakości systemów ogrodzeniowych dla klientów hurtowych, firm montażowych oraz klientów indywidualnych. W naszej ofercie znaleźć można ogrodzenia systemowe panelowe i siatkowe, podmurówki prefabrykowane oraz innowacyjny system ogrodzeń imitacja klinkieru.

HOME (3)

Wraz z rozwojem wciąż rozbudowujemy nasze zaplecze produkcyjne oraz magazynowe, co pozwala nam na obsługę rosnącego zapotrzebowania na oferowane przez nas produkty. Obecnie dysponujemy powierzchnią produkcyjną ponad 1000m2 oraz powierzchnią magazynową 5000mco pozwala na zapewnienie szybkiej i sprawnej realizacji zamówień.

Lata doświadczeń firmy na rynku pozwoliły na zebranie licznych doświadczeń, co sprawia, że oferowane przez nas produkty cechują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny, korzystając z naszej oferty mogą liczyć Państwo na indywidualne doradztwo oraz pełne wsparcie techniczne.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień i sporządzając stosowną wycenę.