OGRODZENIA PANELOWE PROSTE – 2D
HR656 oraz HR868

 

W naszej firmie zakupić można także nowoczesneop2d02 systemy ogrodzeń panelowych 2D (panele proste, nieprzetłaczane), które wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością. Oferowane przez firmę Palisada Polska sp. z o.o. ogrodzenia panelowe proste 2D to profesjonalny system ogrodzeniowy, który cechuje się największą wytrzymałością i sztywnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne np. wandalizm spośród dostępnych na rynku ogrodzeń panelowych.

Bardzo solidna, masywna i zwarta budowa predysponuje ten system do grodzenia obiektów wymagających bezkompromisowej ochrony zewnętrznej, wysokiego poziomu bezpieczeństwa i kontroli dostępu, jak również ponadprzeciętnej trwałości. Dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnej ochrony antykorozyjnej ogrodzenie jest niewrażliwe na działanie czynników atmosferycznych, bezobsługowe, zachowuje estetyczny i prestiżowy wygląd przez cały okres użytkowania.

 

Wszechstronne zastosowanie paneli ogrodzeniowych 2D

op2d01

Oferowane przez naszą firmą panele kratowe 2D wyróżniają się zarówno wysoką jakością wykonania, jak i estetycznym wyglądem, dlatego znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach. Nasze panele wybierane są między innymi jako ogrodzenia następujących przestrzeni i budynków:

  • hale produkcyjne
  • hale magazynowe
  • obiekty użyteczności publicznej
  • tereny wojskowe
  • tereny portów lotniczych
  • obiekty sportowe i rekreacyjne

Panele Proste 2D zgrzewane są standardowo w dwóch wariantach grubości drutów:

HR656: pojedyncze druty pionowe Ø 5 mm i podwójne druty poziome Ø 6+6 mm,

HR868: pojedyncze druty pionowe Ø 6 mm i podwójne druty poziome Ø 8+8 mm.

 

 

WERSJA OCYNKOWANA

Wszystkie panele w naszej ofercie standardowo są
wykańczane metodą cynkowaniaop2d04 ogniowego. Dzięki niej stal jest dobrze zabezpieczona przed korozją, ponieważ w trakcie procesu cynkowania stal i cynk tworzą trwały stop na powierzchni paneli widoczny jako warstwa cynku. Tak wykonana powłoka podnosi walory estetyczne i stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne produktu.

WERSJA OCYNKOWANA I MALOWANA PROSZKOWO

Na życzenie klienta możemy wykonać lakierowanie proszkowe na dowolnie wybrany kolor z palety RAL. Malowanie proszkowe pozwala na nadanie panelom jeszcze wyższej wytrzymałości poprzez zablokowanie procesów utleniania się cynku. W efekcie są one zabezpieczone przed korozją i dodatkowo wyglądają bardziej estetycznie.

op2d05

Ogrodzeniowe słupki panelowe oraz obejmy montażowe

Do paneli HR656 oraz HR868 oferujemy dopasowane słupki z profili stalowych o przekroju prostokątnym, które wyróżniają się wysoką stabilnością i wytrzymałością. Słupki są zabezpieczone daszkami z tworzywa sztucznego oraz wyposażone w obejmy ze śrubami, podkładkami, nakrętkami i dystansami plastikowymi. Standardowy przekrój słupków wynosi 60×40 mm. Rozstaw fundamentowania słupków w osiach to od 2570 mm.